• Izvrsna cijena
  • Obnovljeno
Smreka je Kompatibilan EX-SFP-1GE-SX 1000BASE-SX SFP Primopredajnik | 1G SX MMF 850nm EX-SFP-1GE-SX-HPC

Smreka je Kompatibilan EX-SFP-1GE-SX 1000BASE-SX SFP Primopredajnik | 1G SX MMF 850nm EX-SFP-1GE-SX-HPC

 
HRK 143.97

Na skladištu
Dostupno za naručivanje

Skokovi napona охватывались od prvog dana.STRUČNA TEHNIČKA POMOĆ : pravi stručnjaci su dostupni 24/7, kako bi se s traženjem, problemima povezivanje, otklanjanju poteškoća i mnogim drugim. Možete se vratiti ovaj proizvod iz bilo kojeg razloga : bez plaćanja poštarine.Proizvod mora biti vraćen u novom i неиспользованном stanju.Idite na svojim nalozima, za početak povrat.Ispisati naljepnicu povratne isporuke.Pošalji ga!. 100% Smreka kompatibilan EX-SFP-1 GE-SX.Hot plug-in transpondera SFP, brzina prijenosa podataka 1.25 Gb / s. 1000 BASE-SX Gigabit Ethernet, višemodno vlakno (MMF). Valna duljina 850 nm, domet do 550 m, duplex LC, DDM.DOŽIVOTNO JAMSTVO.


Specifikacija

Odabir kupaca